FINAŁ XI PRZEDSZKOLIADY

6 czerwca 2019 r. na stadionie miejskim w Sokołowie Podlaskim odbył się ostatni z trzech etapów XI Przedszkoliady, imprezy sportowej dla najmłodszych, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Wzięła w niej udział dwunastoosobowa reprezentacja z Przedszkola w Skibniewie.

Po uroczystym otwarciu imprezy i zapaleniu znicza przedszkolaki z zapałem przystąpiły do sportowej rywalizacji. Nazawodników czekało wtym roku sześć lekkoatletycznychkonkurencji: „Ruchomy kosz”, „Skoki dodawane”, „Sztafeta wahadłowa”, „Rzuty dodawane” „Skoki z woreczkiem” i „Sztafeta 12 x 33 m”.

Dzieci, mimo dużego upału, wykazywały się wielkim zaangażowaniem i dobrą sprawnością fizyczną. Z zapałem pokonywały kolejne ćwiczenia.

Rywalizacja przebiegała w formie zabawowej. Wszystkie dzieci biorące udział w ostatnim etapie zawodów otrzymały pamiątkowe dyplomy.